İngilizce Doğum Günü Mesajları ve Anlamları
1117

İngilizce Doğum Günü Mesajları ve Anlamları

İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları ile ilgili güzel sözler sizler için bir araya geldi. Sevdiklerinizi mutlu edecek İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları yazımızdaki alıntıları kullanmanızı öneririz.

İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları üzerine yazdığımız ilk yazı değil. Bundan önce de İngilizce Doğum Günü Tebrikleri başlığıyla bir paylaşımımız olmuştu. Sevdiklerinizin bu mutlu gününde onların yanında olduğunuzu hissettirmek ve onlara verdiğiniz değeri sözlerle ifade etmek için bu İngilizce doğum günü mesajlarını kullanabilirsiniz.

İngilizce doğum günü mesajları ile bir taraftan da yabancı dilinizi geliştirebilir, cümlelerinizi zenginleştirebilir ve bilmediğiniz kelimeleri tespit edip öğrenebilirsiniz. Sözlerimizi fazla uzatmadan hadi İngilizce doğum günü masajlarına bir göz atalım…

İngilizce Doğum Günü Mesajları

Wishing you all the great things in life, hope this day will bring you an extra share of all that makes you happiest. Happy Birthday.

Hayattaki tüm harika şeyleri diliyorum, bu günün sizi mutlu eden her şeyden ekstra bir pay alacağını umuyorum. Doğum günün kutlu olsun.

İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları

On this special day, I wish you all the very best, all the joy you can ever have and may you be blessed abundantly today, tomorrow and the days to come! May you have a fantastic birthday and many more to come… Happy Birthday!!!!

Hayattaki tüm harika şeyleri diliyorum, bu günün sizi mutlu eden her şeyden ekstra bir pay alacağını umuyorum. Doğum günün kutlu olsun.

I hope you have the best Birthday ever. You are such a sweet person and I wish nothing but the best for you on your special day.

Umarım gelmiş geçmiş en iyi doğum gününü kutlarsın. Sen çok tatlı bir insansın ve özel günlerinde senin için en iyisinden başka bir şey istemem.

You will soon start a new phase of life! But that can wait until you are older. Enjoy another year of being young. Happy Birthday.

Yakında yeni bir yaşam aşamasına başlayacaksın! Ama bu yaşlanana kadar bekleyebilir. Genç olmanın bir yıl daha tadını çıkarın. Doğum günün kutlu olsun.

Forget how long you’ve lived. Look at how much you’ve accomplished and how much life lies before you. Happy birthday.

Ne kadar süredir yaşadığını unut. Ne kadar başarıya ulaştığınıza ve önünüzdeki yaşamın ne olduğuna bakın. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Güzel Sözleri

I hope this next year of life brings wonderful people and memories for you! Wishing you many many more healthy and happy years to come! Happy birthday!

Umarım bu gelecek yıl harika insanlar ve anılar sizin için getirir! Sizlere daha sağlıklı ve mutlu yıllar diliyoruz! Doğum günün kutlu olsun!

You are like a fine wine, you keep getting better with age. Happy Birthday.

Sen iyi bir şarap gibisin, yaşla daha iyi olmaya devam ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

My Birthday wish for you is that you continue to love life and never stop dreaming. May beauty and happiness surround you not only on your special day, but always.

Doğum günüm senin için dileği, yaşamı sevmeye devam etmek ve asla hayal kurmayı bırakmamak. Güzellik ve mutluluk sizi sadece özel gününüzde değil, her zaman kuşatır.

May your day shine brightly like your smile, with the warmth of your heart, & a day that reflects as wonderful as you are. Happy Birthday.

Gününüz gülüşünüz gibi aydınlık parlasın, kalbinizin sıcaklığıyla ve sizin kadar harika yansıtan bir gün. Doğum günün kutlu olsun.

İngilizce doğum günü mesajları

On your birthday may you be filled with laughter, joy and peace with your family and close friends, content in all life brings.

Doğum gününüzde ailenizle birlikte kahkaha, neşe ve huzur dolu olabilir ve yakın arkadaşlarınızla, tüm yaşamlarınızdaki içeriği getirebilirsiniz.

Doğum Günü Anlamlı Mesajlar

The candles on your cake won’t start a fire if you don’t light them, but that isn’t what candles are for. Keep lighting up the world on your birthday.

Onları yakmazsanız, pastanızdaki mumlar ateş yakmaz, ancak mum bunun için değildir. Doğum gününde dünyayı aydınlatmaya devam et.

Words alone are not enough to express how happy I am you are celebrating another year of your life! My wish for you on your birthday is you are and will always be happy and healthy! Don’t every change.

Sadece kelimeler hayatımın bir yılını kutladığımı ne kadar mutlu olduğumu ifade etmek için yeterli değil! Doğum gününde sana dileğim sensin, hep mutlu ve sağlıklı olacaksın! Her değişiklik yapmayın.

Celebrate the best-ever birthday party today, but don’t forget to celebrate each and every day, along with the happiness that each day brings.

Bugünün en iyi doğum günü partisini kutlayın, ancak her günün getirdiği mutluluğun yanı sıra her günü kutlamayı unutmayın.

İlginizi çekebilir: İngilizce Doğum Günü Mesajları ve Anlamları

İngilizce doğum günü mesajları ve anlamları ile ilgili yazdığımız bu güzel sözlerin sonuna geldik. Sevdiklerinizin bu özel gününde onlara söyleyeceğiniz bir çift söz belkide onların kalbini kazanmanıza yetip de artacaktır bile. Her zaman dilimizde iyinin ve güzelin olması ve her zaman zihnimizde güzellikleri düşünmemiz dileğiyle sözlerimiz de düşüncelerimiz de güzel olsun.

Sizlerde yazımıza katkı yapabilirsiniz. Eğer İngilizce doğum günü mesajları veya düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...