İngilizce Doğum Günü Tebrikleri
1969

İngilizce Doğum Günü Tebrikleri

İngilizce doğum günü tebrikleri ve anlamları üzerine güzel sözlerden oluşan bir makale hazırladık. İngilizce doğum günü tebrikleri içerisinden seçtiklerinizi sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Bu yazı en iyi doğum günü dileklerini, arkadaş, aile ve sevgili fotoğrafları üzerine yazılan içten doğum günü tebriklerini içeriyor. 25’ten fazla doğum günün kutlu olsun tebriği, bu koleksiyonda sizler için hazırlandı.

Doğum günü tebrik mesajları üzerine daha önce de sizler için güzel bir makale hazırlamıştık. İngilizce doğum günü mesajları başlıklı bu makalede sizlere güzel sözlerden oluşan bir yazı derlemiştik. Yine bugün sevdiklerinizi en önemli anlarından birinde mutlu etmek için onlara söyleyebileceğiniz anlamlı sözleri paylaşıyoruz.

İngilizce doğum günü tebrik mesajları

İngilizce Doğum Günü Tebrikleri ve Anlamları

I hope you have a wonderful day full of happiness and that your wishes come true! Happy Birthday!

Umarım mutluluk dolu harika bir gün geçirirsiniz ve dilekleriniz gerçekleşir! Doğum günün kutlu olsun!

Hope your birthday is totally cool, really fantastic, wonderful, exciting, majorly awesome, rocking and HAPPY. Happy Birthday wishes.

Doğum günün tamamen harika, gerçekten harika, harika, heyecan verici, büyük ölçüde harika, sallanan ve MUTLU. Dogum gunu dilekleri.

Birthdays are a new start; fresh beginnings, a time to start new endeavors with new goals. Move forward with fresh confidence and courage. You are a special person, may you have an amazing today and year!

Doğum günleri yeni bir başlangıçtır; yeni başlangıçlar, yeni hedeflerle yeni çabalar başlatma zamanı. Yeni bir güven ve cesaretle ilerleyin. Sen özel bir insansın, bugün ve senede muhteşem bir şey yapabilirsin!

On your special day I am recalling all the times we spent together. This always brings a sweet smile on my face! Happy Birthday to my special friend who will forever hold a special place in my heart.

Özel gününüzde birlikte geçirdiğimiz bütün zamanları hatırlıyorum. Bu her zaman yüzüme tatlı bir gülümseme getiriyor! Sonsuza dek kalbimde özel bir yer tutacak özel arkadaşıma mutlu yıllar.

Love you!!! Have an absolutely amazing day all about you!! Happy Birthday my darling!

Seni seviyorum!!! Seninle ilgili kesinlikle muhteşem bir gün geçirin! Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

Thinking of you on your birthday, and wishing you all the best! I hope it is as fantastic as you are, you deserve the best and nothing less.

Doğum gününde seni düşünmek ve en iyi dileklerimle! Umarım senin kadar fantastik olur, sen en iyisini hak ediyorsun ve daha azını değil.

İngilizce Doğum Günü Tebrik Mesajları

Hope the sun shines on you, the wind is at your back, your food tastes good, you see smiles and hear laughter every day and not just on your birthday.

Umarım güneş seni parlatır, rüzgar arkanda olur, yemeğin tadı güzeldir, gülümsemeler görürsün ve sadece doğum gününde değil, her gün kahkahalar duyarsın.

İlginizi çekebilir: Arkadaşlıkla İlgili Sözler

You are special and I hope that you float through the day with a big smile on your face. Happy Birthday!

Sen özelsin ve gün boyu yüzünde kocaman bir gülümsemeyle yüzdüğünü umuyorum. Doğum günün kutlu olsun!

May you always have enough happiness at your life to keep you sweet, enough trials and errors to keep you strong, enough success to keep you trying, enough faith to give you courage and enough determination to make each day a good day to remember.

Hayatınızda her zaman sizi tatlı tutmak için yeterli mutluluğa sahip olabilirsiniz, sizi güçlü tutacak denemeler ve hatalar, denemenizi sağlamak için yeterli başarı, cesaret vermek için yeterli inanç ve her günü hatırlamak için iyi bir gün yapmak için yeterli kararlılık.

Wishing you a happy and prosperous birthday and a sweet night of birthday dreams.

Size mutlu ve başarılı bir doğum günü ve güzel bir doğum günü hayalleri diliyorum.

Doğum Günü Tebrikleri

On this special day, I wish you all the very best, all the joy you can ever have and may you be blessed abundantly today, tomorrow and the days to come! May you have a fantastic birthday and many more to come… Happy Birthday!!!!

Bu özel günde, size en iyi dileklerimi, sahip olabileceğiniz tüm neşeleri ve bol bol bugün, yarın ve gelecek günler kutsanmış olsun! Harika bir doğum günü ve gelmek için daha birçok olabilir … Doğum günün kutlu olsun !!!!

Be happy! Today is the day you were sent to this world to be a blessing and inspiration to the people around you! You are a wonderful person. May you be given more birthdays to fulfill all of your dreams.

Mutlu ol! Bugün, bu dünyaya, etrafınızdaki insanlara bir lütuf ve ilham kaynağı olmak için gönderildiğiniz gün! Sen harika bir insansın. Tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için size daha fazla doğum günü verilebilir.

Because, today is a special day simply sending birthday wishes, wouldn’t do. So I’m sending you a day when all your dreams come true and, a year that means the most to you!

Çünkü bugün sadece doğum günü dileklerini gönderen özel bir gün, yapmazdım. Bu yüzden size, tüm hayallerinizin gerçekleşeceği bir gün ve sizin için en fazla anlam ifade eden bir yıl gönderiyorum!

Happy Birthday!!! I hope this is the beginning of your greatest, most wonderful year ever!

Doğum günün kutlu olsun!!! Umarım bu şimdiye kadarki en harika, en harika yılının başlangıcıdır!

You are my friend. You are always there for me, supporting me, encouraging me , listening to me and all those other things that friends do. Happy Birthday Friend.

Sen benim arkadaşımsın. Sen her zaman benim için oradasın, beni destekliyorsun, beni teşvik ediyorsun, beni dinliyorsun ve arkadaşlarının yaptığı diğer tüm şeyler. Mutlu Yıllar arkadaşım.

Doğum Günü Anlamlı Sözler

İngilizce doğum günü tebrikleri ve anlamları üzerine yazdığımız bu güzel makalenin sonuna geldik. Makalemizde yer alan bu anlamlı sözlere ekleme yapmak için yorum alanından bize yazmak istediklerinizi ulaştırabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...