İngilizce Ramazan Bayramı Mesajları ve Tebrikleri
1164

İngilizce Ramazan Bayramı Mesajları ve Tebrikleri

İngilizce Ramazan Bayramı mesajları ve anlamlarını bu makalemizde bulabilirsiniz. Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı ile ilgili İngilizce tebrikleri sizler için derledik.

Müslümanlar için kutsal ay olan Ramazan, Yüce Allah’a oruç ve dua ederek tüm Müslümanların aklını, bedenini, kalbini ve ruhunu olumsuzluklardan arındırması için büyük bir fırsattır. Ramazan sadece oruç tutmak için değil, aynı zamanda tüm Müslümanlar ihtiyaç sahiplerini anlayabilmek için yiyecek ve fiziksel ihtiyaçlardan uzak durmak, yanlışlıklarını affetmek ve kendilerini Allah’a adamak gibi fedakarlıkta bulunmak için onbir ayın sultanı olan bir aydır.

Müslümanlar Ramazan ayında oruç tutar ve hayırlı işlerle meşgul olurlar. Kötülüklerden uzak durmaya ve kötü alışkanlıkları bırakmaya gayret ederler. Bu ayın sonunda da Ramazan Bayramı olur. Ramazan Bayramı’nda Müslümanlar bayramlaşırlar ve yakınlarını ziyaret ederler. Birbirleri ile görüşüp hal hatır sorarlar. Ramazan Bayramı insanlar arasındaki ilişkilerin güçlenmesine ve taze kalmasına fayda sağlar.

Ramazan Bayramı denince akla gelen şeylerden birisi de Ramazan tebrik mesajlarıdır. İnsanlar birbirlerine Ramazan Bayramı mesajları atarlar ve birbirlerinin bayramını kutlarlar.

Biz de şimdiden sizin ve ailenizin mübarek Ramazan Bayramını kutlar ve hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederiz.

Bu yazımızda sizler için birbirinden güzel İngilizce Ramazan Bayramı mesajlarını derledik. Lafı fazla uzatmadan hadi İngilizce Ramazan Bayramı ve Ayı tebriklerine bakalım…

Ramadan Mubarak to you and your family. May the holy essence of this auspicious month remain in your heart and life!

Sizin ve ailenizin Ramazan’ı mübarek olsun. Bu hayırlı ayın kutsal özü kalbinizde ve yaşamınızda kalsın!

Happy Ramadan. Wishing a blessed Ramadan that will inspire you with courage and strength that will help you to win every challenge of life!

Ramazan ayınızz kutlu olsun. Yaşamın her zorluğunu kazanmanıza yardımcı olacak cesaret ve güçle size ilham verecek olan hayırlı bir Ramazan dileğiyle!

Almighty Allah offered lots of spiritual reward for this month of Ramadan! You must observe fasting and refrain from sinful activities. May Allah bless you and your family. Happy Ramadan Kareem!

Yüce Allah, Ramazan ayı için çok sayıda manevi ödül teklif etti! Oruç tutulmalı ve günahkar faaliyetlerden kaçınmalısınız. Allah sizi ve ailenizi hayırlı eylesin. Mutlu Ramazanlar!

I hope you will achieve the purification of the soul upon commemorating the month of Ramadan. Wishing you a blessed and Happy Ramadan!

Umarım Ramazan ayını anarken ruhun arınmasını başarabilirsin. Size hayırlı ve mutlu bir Ramazan diliyorum!

İlginizi çekebilir: İngilizce Doğum Günü Mesajları

May this holy month bless you and your family with togetherness and happiness and all your good deeds, prayers and devotions get acceptance by Allah Almighty!

Bu kutsal ay sizi ve ailenizi beraberlik ve mutlulukla hayırlı eylesin ve bütün iyi işler, dualar ve ibadetleriniz Allah tarafından kabul görsün!

Four Weeks of mercy, 30 days of worship, 720 hours of Spirituality. 43,200 Minutes of Forgiveness, 2592000 Seconds of Happiness, Ramadan Kareem Mubarak.

Dört Hafta merhamet, 30 gün ibadet, 720 saat Maneviyat. 43.200 dakika Bağışlama, 2592000 Mutluluk, Ramazan’ınız mübarek olsun.

That time of the year has come. A month to repent from our wrong-doings and sin. May all of us find peace on this Ramadan. Happy Ramadan Kareem!

Yılın o zamanı geldi. Yanlışlıklardan ve günahlarımızdan tövbe etmek için bir ay. Hepimiz bu Ramazan’da barış bulalım. Mutlu Ramazanlar!

Welcome the month of Ramadan with the heart filled with peace, harmony and joy. May the divine blessings of Allah protect and guide you.

Barış, uyum ve sevinçle dolu kalple Ramazan ayına hoş geldiniz. Allah’ın ilahi nimetleri sizi korusun ve rehberlik etsin.

Happy Ramadan to everyone. May all your devotions are answered and May Allah rewards you for all the good deed you!

Herkese mutlu Ramazan. Bütün duaların cevaplansın ve Allah sana olan iyiliğin için seni ödüllendirsin!

My friend, Welcome to the month of Ramadan. And hope you will keep a distance from all kind of sinful behavior. Make increase recitation of the Holy Quran. Wishing you all blessings.

Arkadaşım, Ramazan ayına hoş geldin. Ve her türlü günahkar davranıştan uzak durmanızı umuyorum. Kuran’ın okunuşunu arttırın. Hepinize bereket diliyorum.

May Allah save you from the influence of Devil and the divine blessings of Almighty Allah protect and guide you. My mate, Have a peaceful and happy Ramadan! May Allah keep you in blessings.

Allah sizi Şeytan’ın etkisinden korusun ve Yüce Allah’ın ilahi nimetleri sizi korusun ve rehberlik etsin. Dostum, Huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirin! Allah sizi hayırlı eylesin.

My dear best friend, My only wish for you in this Ramadan that, May Almighty Allah granted forgiveness to you. Offer more and more prayer with fasting for Allah. Have a blessed Ramadan!

Sevgili en iyi arkadaşım, Bu Ramazan’da sizlere tek dileğim, Yüce Allah sizi affetsin. Allah’a oruç ile daha fazla dua edin. Ramazan’ınız mübarek olsun!

İngilizce Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı sözlerinin sonuna geldik. Sizlerde eklemek istediğiniz İngilizce Ramazan tebriklerini aşağıdaki yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En Güzel İngilizce Kelimeler

Benzer Yazılar

2 Yorum

  Tesettürlü Elbise

  İnsan ister istemez soruyor, insan niye tanıdığına ingilizce bayram mesajı atar 🙂 Düşünsenize amcana ingilizce Kurban bayramı mesajı atıyorsunuz 😀

  22 Haziran 2019 Cevapla
   İngilizce Sözler
   İngilizce Sözler

   Yurt dışından arkadaşı veya bir yakını olan kişiler önemli gün ve haftalarda mesajlaşıyorlar. Bu sebeple böyle durumlar için bir kaynak oluşturmak amacıyla İngilizce bayram mesajlarını hazırladık. Yorumunuz için teşekkür ederiz 🙂

   24 Haziran 2019 Cevapla

Bir cevap yazın

Yükleniyor...