İngilizce Sözler Blog Yayında!
1146

İngilizce Sözler Blog Yayında!

Merhaba Dünya! İngilizce Sözler Blog yayında… İlk cümle genelde blog sayfalarının ilk sözcüklerini oluşturur. Adettendir, biz de bu sözlerle ilk yazımızı yayınlayalım.

İngilizce Sözler Blog olarak bundan böyle biz de internetteki blog sayfalarının arasında yerimizi alıyoruz. Elimizden geldiğince okunabilir ve faydalı makaleler hazırlamayı planlıyoruz ve siz değerli ziyaretçilerimize internet çöplüğündeki çöplerden biri olmamak için çabalayacağımızın da sözünü veriyoruz.

İngilizce Sözler Blog, yayınlandığı süre boyunca İngilizce anlamlı sözleri sizlere bazen yazılı bazen de görsel paylaşımlarla sunacak. Yeri gelecek İngilizce dizi ve film repliklerini sizlerle buluştururken, yeri gelecek İngilizce özel gün sözleri ile sevdiklerinize kuracağınız cümleler için özel günlerinizde yanınızda olacağız.

İngilizcesini geliştirmek isteyenler için bu blogda her zaman faydalı içerikler olacak ve sürekli güncel tutulacak. İngilizce öğrenmenizi kolaylaştırmak için kaliteli cümle kalıplarını sizlerle paylaşacağız. İngilizce öğrenme ve geliştirme yolunuzda size eğlenceli İngilizce öğrenme yöntemleri ile faydalı olmaya gayret edeceğiz.

İngilizce şarkı sözleri ve Türkçe anlamları ile dinlediğiniz şarkıların anlamlarını öğrenmenizi ve şarkıya eşlik edebilmenizi sağlayacağız. İngilizce şiir sözleri ile de şairin duygularını anlamanızı sağlayacak ve kültür seviyemizi bir üst seviyeye çıkartacağız.

Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Eğlenceli ve faydalı makaleleri sizlere sunmaya gayret ederken sizlerin yorum ve takipleri ile daha iyi yerlere geleceğimizi hatırlatmak isteriz.

İngilizce Sözler Blog hayırlı olsun. Selamlarımızla…

Benzer Yazılar

4 Yorum

  Can

  Çok güzel ve insanların faydalanacağı bir proje olmuş. Umarım uzun soluklu ve çok başarılı olursunuz. Hayırlı olsun.

  18 Mayıs 2019 Cevapla
   İngilizce Sözler
   İngilizce Sözler

   Teşekkürler Can Bey. Sizlerin de desteği ile başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.

   18 Mayıs 2019 Cevapla
  seda sarac

  İngilizce sözler yeni acılmasına rağmen kısa zamanda kendini büyütmeyi başardı istikrarlı şekilde devam ediyor. Umarım yakın zamanda gerçek kullanıcılarına ulaşır ve herkes faydalanır.

  1 Temmuz 2019 Cevapla
   İngilizce Sözler
   İngilizce Sözler

   Seda merhaba. İyi dileklerin için teşekkür ederiz. Kaliteli içerik üretmeye çalışıyoruz. Türkiye’de İngilizce Sözler denildiğinde ilk akla gelen adres olma yolunda hızla ilerlemeye devam edeceğiz.

   2 Temmuz 2019 Cevapla

Bir cevap yazın

Yükleniyor...