İngilizce Sözler ve Anlamları
1253

İngilizce Sözler ve Anlamları

Bir süredir İngilizce sözler ve anlamları üzerine yazılar paylaşıyoruz. Kısa İngilizce sözler ve anlamları üzerine Türkiye’de en zengin internet kaynağı olma yolunda ilerliyoruz.

Yabancı dilini geliştirmek isteyenlerden tutun da sosyal medya hesaplarında İngilizce sözler paylaşmak isteyenlere kadar bir süredir binlerce kişi sitemizi ziyaret etti. İngilizce güzel sözler ile sevdiklerinin gönlünü kazananlar, İngilizce aşk sözleri ile sevdiğini arşa çıkartanlar, İngilizce hikayeler okuyanlar, İngilizce kelimeler ezberleyenler… ve daha bir çok kişi sitemizdeki yazıları okudu.

Sizlere kısa İngilizce sözler üzerine birbirinden kaliteli cümleleri paylaşmaya gayret ederken bir taraftan da sizlerin gönderdiği yorumlara göre yeni konu başlıkları belirliyoruz.

Bu yazıyı yazmamızdaki amaç, yayına gireli kısa süre olmasına rağmen belirli bir başarı yakaladığımızı duyurmak ve sizlere öne çıkan birkaç İngilizce söz paylaşımımızın konu başlığını vermektir. Sitemize giren ziyaretçilerimizin mutlaka okumasını önerdiğimiz seçmece İngilizce sözler başlıkları aşağıda verilmiştir. Bakmadan geçmeyin deriz 🙂

Kısa İngilizce anlamlı sözler

İngilizce Sözler ve Anlamları

Ünlü İngilizce Kısa Sözler ve Anlamları

Bu yazımızda ünlüler tarafından söylenmiş ünlü İngilizce sözler ve anlamlarına yer verilmiştir. En çok okunan başlıklarımızdan olan bu yazımızda Leonardo da Vinci sözlerinden Walt Disney’e kadar birçok ünlü kişiye ait güzel ve anlamlı sözler yer almaktadır.

Ünlü İngilizce Kısa Sözler yazımıza gitmek için tıklayınız.

İngilizce sözler ve anlamları

İngilizce Film Replikleri ve Anlamları

İnternet sitemizde yer alan “Dizi Film Replikleri” isimli kategoride sizlere birbirinden kaliteli İngilizce replikler ve anlamlarını paylaşıyoruz. Buradaki yazımızda da İngilizce film replikleri ve Türkçe anlamlarını paylaşmakla kalmayıp bir de videolarını yayınladık. Terminatör, Forrest Gump, Batman sözlerinin hepsi sizi bekliyor. Mutlaka bir göz gezdirmenizi öneririz.

İngilizce Film Replikleri yazımıza gitmek için tıklayınız.

İngilizce Aşk İle İlgili Sözler

Bir sözler sitesi düşünün ki içinde aşk sözleri olmasın. Böyle bir şey münkün mü? Tabi ki hayır!

Sitemizde sizler için birbirinden güzel İngilizce aşk sözleri ve anlamlarını yayınlıyoruz. Burada şu yazı daha okunası demek istemedik. Çünkü gönül işi bu hangi sözün karşınızdakinin gönlünü kazanacağını bilemeyiz. Bu sebeple sizlere İngilizce aşk sözleri kategorisini ziyaret etmenizi önereceğiz.

İngilizce Aşk Sözleri kategorimizi ziyaret etmek için tıklayınız.

İngilizce Şarkı Sözleri

İngilizce şarkı sözleri ve anlamları

Son olarak da İngilizce şarkı sözleri kategorimizi ziyaret etmeden sitemizden çıkmayın diyeceğiz. Sizler için özene bezene seçtiğimiz İngilizce şarkıları dinlerken listening, okurken de reading çalışmaları yapacaksınız. Eğlenerek İngilizce öğrenme tekniklerinden olan İngilizce şarkı sözleri öğrenme yöntemini değerlendirin deriz.

İngilizce Şarkı Sözleri kategorimizi ziyaret etmek için tıklayınız.

Eveeeet… Sevgili dostlar, bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yazıda amacımız sizlerin ziyaretleri ile güç alan sitemizden maksimum fayda ile yararlanmanızı sağlamaktır. İngilizce sözler, hayatınızın birçok anında sizlere yardımcı olacak ve cümlelerinize zenginlik katacaktır. Kısaca; İngilizce güzel sözler ve anlamları ile ilgili cümleleri öğrenin ve öğretin 🙂

Umarız sitemizde İngilizce sözler ile ilgili aradığınızdan fazlasını bulursunuz. Sağlıcakla kalın…

Benzer Yazılar

2 Yorum

    Recep Hilmi Tufan

    Yolunuz açık olsun. Congrats!

    25 Ağustos 2019 Cevapla

Bir cevap yazın

Yükleniyor...