İngilizce Aşk Sözleri ve Anlamları 1
670

İngilizce Aşk Sözleri ve Anlamları 1

İngilizce aşk sözleri ve anlamları üzerine sizler için güzel bir makale hazırladık. Birbirinden samimi İngilizce romantik aşk sözleri ve anlamlarına bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Romantik İngilizce aşk sözleri okumadan önce hadi aşk hakkında biraz konuşalım.

Aşk, her yerde ve tüm hayatımızın hayati bir parçasıdır. Aşk evrenseldir. Kültürel engellere meydan okur ve sevgi ile ilgili alıntılar hepimizle konuşabilir.

Tamamen gerçek ve bu nedenle de son derece güçlü. Aşk, nasıl kullandığımıza (ya da nasıl kucakladığımıza) bağlı olarak, bizi deliliğe götürebilir ya da en iyi hayatımızı yaşamaya motive edebilir.

Dünyadaki insanların aşkı deneyimlemesinin farklı yolları vardır. Örneğin, erkek arkadaşımız, kız arkadaşım, karı koca için hissettiğimiz romantik aşk türü var. Ancak arkadaşlarımız ve ailemiz için hissettiğimiz sevgi de var. Bazıları için bu aşk topluluklara, milletlere ve dünyaya bile uzanabilir.

Sevgi, çok farklı şekillerde tanımlayabileceğimiz bir kelimedir çünkü duruma göre akışkan ve sürekli değişmektedir.

Neyse… İngilizce Sözler Blog olarak sizlere birbirinden kaliteli ve anlamlı sözleri sunmaya devam ediyoruz. Lafı fazla uzatmadan İngilizce aşk sözleri ve anlamları üzerine yazdığımız bu güzel makaleyle sizleri baş başa bırakalım.

İngilizce Aşk Sözleri ve Anlamları

Love is like wanting to touch a star. You know you can’t reach it but you just keep on trying.

Aşk bir yıldıza dokunmayı istemek gibidir. Buna ulaşamadığını biliyorsun ama denemeye devam edersin.

Love is not finding a hand that perfectly fits yours. It is finding the one who is willing to hold your hands no matter how unfit it may be.

Aşk, kendinize tam olarak uyan bir el bulmak değildir. Ne kadar elverişsiz olursa olsun, ellerini tutmaya istekli olanı bulmaktır.

It’s really hard to wait for the right person in your life… especially when the wrong ones are so tempting.

Yaşamınızda doğru insanı beklemek gerçekten zordur… Özellikle yanlış olanlar çok çekici geldiğinde.

Love is not a negotiation. It’s a magical connection!

Aşk bir pazarlık değildir. Büyülü bir bağlantıdır!

İlginizi çekebilir: Mutluluk İçeren İngilizce Sözler ve Anlamları

People were created to be loved. Things were created to be used. The reason the world is in chaos is because things are being loved, and people are being used. – Samita Shafqat

İnsanlar sevilmek için yaratıldı. Kullanılacak şeyler de yaratıldı. Dünyanın kaos içinde olmasının nedeni, kullanılacak şeylerin sevilmesinden ve insanların kullanılmasından kaynaklanıyor. – Samita Shafqat

You’ll find out the easy way or the hard way. – Samita Shafqat

Kolay veya zor yoldan öğreneceksiniz. – Samita Shafqat

Don’t wait for the right person to come into your life. Be the right person to come into someone else’s life.

Doğru insanın hayatınıza girmesini beklemeyin. Başkasının hayatına girmek için doğru kişi olun.

If people are truly, madly, deeply in love with each other, they will find a way.

Eğer insanlar gerçekten, çılgınca, derinden birbirlerine âşıksa, bir yolunu bulurlar.

To love rightly is to love what is orderly and beautiful in an educated and disciplined way. – Plato

Haklı olarak sevmek, eğitimli ve disiplinli bir şekilde düzenli ve güzel olanı sevmektir. – Plato

A foolish man tells a woman to stop talking, but a wise man tells her that her mouth is extremely beautiful when her lips are closed.

Aptal bir adam bir kadına konuşmayı bırakmasını söyler, ama bilge bir adam ona dudakları kapalıyken ağzının son derece güzel olduğunu söyler.

Tell your family that you love them. Agree to disagree; let go of the grudges; forgive each other. Family is everything. Family is your life.

Ailene onları sevdiğini söyle. Katılmıyorum kabul ediyorum; kinleri bırak; Birbirinizi affedin. Aile her şeydir. Aile senin hayatın.

It matters not who you love, where you love, why you love, when you love, or how you love. It matters only that you love. – John Lennon

Kimi sevdiğiniz, nerede sevdiğiniz, neden sevdiğiniz, ne zaman sevdiğiniz veya nasıl sevdiğiniz önemli değildir. Sadece senin sevdiğin önemli. – John Lennon

No matter how plain and simple you are, there’s someone who’ll surely look at you as if you are the most perfect creature ever existed.

Ne kadar sade ve basit olursanız olun, şimdiye kadar var olan en mükemmel yaratıkmışsınız gibi size bakacak birileri var.

Falling for someone has no rules or even restrictions, we fall not because we wanted to but because we felt that we have already fallen.

Birinin düşmesinin kuralları ve hatta kısıtlamaları yoktur. Düşmek istediğimiz için değil, düşmüş olduğumuzu hissettiğimiz için düşeriz.

Şimdilik İngilizce aşk sözleri ve anlamları makalemizin sonuna geldik. Şimdilik diyoruz, çünkü bu makale bir yazı dizisi şeklinde yayınlanacak. İngilizce Sözler Blog içerisinde biraz dolaşırsanız karşınıza aşk ve sevgi üzerine İngilizce güzel sözler çıkacaktır. Eklemek istediğiniz sözleri yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

2 Yorum

  ishana

  bu sözleri sevgilime söylemeyi düşünüyorum. ama iyi çalışmak lazım. Anlamlarını ve telaffuzlarını iyi öğrenmek lazım. ben bir kaçını google çeviri ile dinledim, söylemesi biraz zor ama olsun. değerlendirmekte fayda var.

  24 Mayıs 2019 Cevapla
   İngilizce Sözler
   İngilizce Sözler

   Siz niyetinize sevdiğiniz için güzel şeyler söylemeyi alın, o sizin nasıl söylediğinize bakmayacaktır 😊 İngilizce aşk sözleri üzerine yazdığımız makalemizi beğenmenize sevindim. Yorumunuz için teşekkürler.

   24 Mayıs 2019 Cevapla

Bir cevap yazın

Yükleniyor...