İngilizce Aşk Sözleri ve Anlamları 2
1009

İngilizce Aşk Sözleri ve Anlamları 2

İngilizce aşk sözleri ve anlamları üzerine yeni bir makale ile karşınızdayız. İngilizce aşk sözleri ve anlamlarının en güzellerini sizler için derledik.

İngilizce aşk sözleri ile ilgili daha önce “İngilizce Aşk Sözleri ve Anlamları 1” başlıklı paragrafla kısa aşk sözlerini sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda bir değişiklik yapıp aşk sözlerinin arkasından biraz konuyla ilgili de yazmak istedik. Umarız hoşunuza gider.

Erkekler, aşk söz konusu olduğunda genellikle yanlış değerlendirilir. Karşı cinsiyetten daha çok aşk konusunda dalgacı veya rahat oldukları bilinmektedir. Bununla birlikte, bu onların gerçekten sevmek için gerekenlere sahip olmadıkları anlamına gelmez. Aslında hiçbir şey gerçekten aşık olan bir adamın kalbinin ne hissettiğini ifade etmesini engelleyemez. Sadece kalbinin sahibi kadına daha yakın olabilmek için dağları hareket delmek, denizleri aşmak ve hayatı tehdit edici yolculuklar yapmak için yeterince istekli olurlar.

Hayatının adamı sadece onun için adadığın bir aşk sözünü okuduktan sonra kesinlikle mutlu olacaktır. Başka hiçbir yerde böyle kaliteli alıntılar bulamazsınız. Bunlardan herhangi biri sizin için ne kadar önemli olduğunu ve sevginizin ateşini yakmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu fark etmesine yardımcı olabilir. Bu makalede yazdığımız aşk sözlerinden çok daha iyilerini biliyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin.

You’ll Never Lose With Love (Asla Aşkını Kaybetmeyeceksin)

“You never lose by loving. You always lose by holding back.” -Barbara De Angelis
“Severek asla kaybetmezsin. Her zaman geri durarak kaybedersiniz. -Barbara De Angelis

Gerçek aşk aynı zamanda zorluklar ve acılar da içermekle birlikte, asla gitmesine izin vermezseniz her zaman kazanırsınız. Bu, zorluklara rağmen kalpleri devam ettirmeye teşvik eden sevginin güzelliklerinden biridir. Asla geri durmayın. Sevmek çok cesaret ister. Aşk risk almakla ilgilidir, bu yüzden asla tereddüt etmeyin ve sadece kalbinizin sizi yönlendirdiği yere gidin.

İlginizi çekebilir: Ünlü İngilizce Kısa Sözler ve Anlamları

An Eternity of Love (Bir Sonsuz Sevgi)

“Time is too slow for those who wait, too swift for those who fear, too long for those who grieve, too short for those who rejoice, but for those who love, time is eternity.” – Henry Van Dyke
“Bekleyenler için zaman çok yavaştır, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısa, ama sevenler için zaman sonsuzdur.” – Henry Van Dyke

Zaman tamamen perspektifle ilgilidir. Gerçek aşıklar için, zaman sonsuzdur. Her gün, özellikle birbirleriyle beraberlerse o gün bitsin istemezler. Yakın bağları, kralları ve kraliçeleri oldukları sanal bir dünya oluşturur. Bu, aşkın birçok gizeminden biridir. Bu duygu bağımlılık yaratır ve yıllar boyunca tükenmez. İyi beslenirse, ömür boyu sürecek bir mutluluk ve memnuniyet deneyimine dönüşebilir. Sadece birkaçı gerçek aşkı bulabilecek kadar şanslı ama herkes onu hak ediyor. Sabırlı olun ve kalbinizi koruyun, böylece sizin için hedeflenen kişi nihayet gelirse hiç sorun yaşamayacaksınız.

Love: Both Simple and Hard (Aşk: Hem Basit hem Zor)

“Love one another and you will be happy. It’s as simple and as difficult as that.” – Michael Leunig
“Birbirinizi sevin, mutlu olursunuz. Bu kadar basit ve bu kadar da zordur. ” – Michael Leunig

Aşk basit ama kolay değil. Kolayca eşini gerçekten sevdiğini söyleyebilirsin ancak kelimeler tek başına sağlam bir kanıt olarak yeterli değildir. Gerçek aşk olup olmadığını bilmek için, bir çiftin yaşamın üzerine attığı tüm zorlukları aşması ve daha güçlü bir bağ kurması gerekir. Gerçek aşk bencil ve zalim değildir. İyiliğe dayanır, böylece eşine fiziksel veya duygusal olarak zarar verenler, aşklarının gerçek olduğunu iddia edemezler. Verimli olmalı, zarar vermemelidir. Özverilik muhtemelen gerçek aşkı ifade etmenin en iyi yoludur, bu yüzden onu mahrum etmeyin.

Love and Scars (Aşk ve Yara İzleri)

“Hate leaves ugly scars, love leaves beautiful ones.” -Mignon McLaughlin
“Nefret çirkin izleri, aşk güzellerini bırakır.” -Mignon McLaughlin

Sevgi ve nefret arasında seçim yapman gerekiyorsa, ilkini seç. Aşk, saf mutluluğun yolu olmayabilir, ancak sonunda bir gülümsemeyle anımsatan izler bırakıyor. Öte yandan nefret, üzüntü ve yalnızlıktan başka bir şey bırakmaz. Yakın gelecekte pişman olacağınız şeyler yapmanız sizi gelecekte etkileyebilir.

Make Your Dreams Come True (Hayallerini Gerçekleştir)

“You know you’re in love when you don’t want to fall asleep because reality is finally better than your dreams.” -Dr. Seuss
“Uykuya dalmak istemediğiniz zaman aşık olduğunuzu biliyorsunuz, çünkü gerçek hayallerinizden daha iyidir.” -Dr. Seuss

Never-Ending Happiness (Hiç bitmeyen Mutluluk)

Love is the condition in which the happiness of another person is essential to your own.” -Robert Heinlein
Aşk, bir başkasının mutluluğunun kendin için esaslı olduğu durumdur. ”-Robert Heinlein

Love Is an Oasis (Aşk Bir Vahadır)

“Some say that true love is a mirage. Seek it anyway, for all else is surely desert.” -Robert Brault
“Bazıları gerçek aşkın bir serap olduğunu söylüyor. Yine de ara, çünkü herkes kesinlikle çöldedir. ”-Robert Brault

İngilizce aşk sözleri ve anlamları üzerine sizler için seçtiğimiz kısa sözlerin ve açıklamalarının sonuna geldik. Bu yazımızda diğer makalelerimize göre daha az söz paylaştık. Aşağıdaki yorum alanından siz de bildiğiniz sözleri bizlerle paylaşarak makaleye ve ziyaretçilere katkıda bulunabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İngilizce Film Replikleri ve Anlamları

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...