Yaşam İle İlgili Sözler ve Anlamları
6967

Yaşam İle İlgili Sözler ve Anlamları

Yaşam ile ilgili sözler ve anlamlarını sizler için derledik. Birbirinden güzel yaşam ile ilgili sözler ve anlamlarıyla hayatın tadını alanlardan güzel cümleler öğreneceksiniz.

İyi ya da kötü bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz. Yaşamımız boyunca karşımıza yüzlerce zorluk çıkıyor ve bu zorlukları aşmamız gerekiyor. Böyle durumlarda bizleri motive edecek veya bize tabiri caizse gaz verecek bir çift söz bekliyoruz. Böyle durumlar için daha önce Motive Edici Sözler başlığıyla sizlerle İngilizce anlamlı sözler paylaşmıştık.

Bugün de sizler için birbirinden kaliteli İngilizce yaşam ile ilgili sözler ve anlamları hazırlamak ve yayınlamak istedik. Umuyoruz ki sizlere yaşamınız boyunca güç verecek güzel sözler olur.

Yaşam ile ilgili sözler ve anlamları üzerine bir makale hazırladık. Bu makalede yaşadığımız hayata dair sözler ve sizleri motive edecek cümleler bulabileceksiniz. İngilizce yaşam ile ilgili sözler paylaşmamızın diğer bir nedeni de yabancı dilinizi geliştirmeniz. Yeni İngilizce kelimeler öğrenecek ve pekiştire bileceksiniz.

Yaşam ile İlgili Sözler

Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving. – Albert Einstein

Hayat bir bisiklete binmek gibidir. Dengenizi korumak için hareket etmeye devam etmeniz gerekir. – Albert Einstein

The most important thing you have to realize in your life is knowing your self worth and by knowing your self worth you would finally get to know what you deserve. And then you’ll be able to work for what you deserve.

Yaşamınızda gerçekleştirmeniz gereken en önemli şey, öz değerinizi bilmek ve öz değerinizi bilerek nihayet neye layık olduğunuzu bilmek olacaktır. Sonra hak ettiğin şey için çalışabilirsin.

Be soft. Do not let the world make you hard. Do not let pain make you hate. Do not let the bitterness steal your sweetness. Take pride that even though the rest of the world may disagree, you still believe it to be a beautiful place.

Yumuşak ol. Dünyanın seni zorlaştırmasına izin verme. Acının seni nefret ettirmesine izin verme. Acının tatlılığını çalmasına izin verme. Dünyanın geri kalanı aynı fikirde olmasa da, yine de güzel bir yer olduğuna inandığınız için gurur duyun.

I hope it was easy to forget and forgive, I wish our life had a keyboard then we could easily delete stuff that we don’t like.

Umarım unutmak ve affetmek kolaydı, keşke hayatımızın bir klavyesi olsaydı, sevmediğimiz şeyleri kolayca silebilirdik.

Eventually all the pieces fall into place. Until then, laugh at the confusion, live for the moment and know that everything happens for a reason.

Sonunda tüm parçalar yerine düşer. O zamana kadar, kafa karışıklığına gülün, anı yaşayın ve her şeyin bir sebeple olduğunu bilin.

İlginizi çekebilir: İngilizce Sözleri ve Anlamları

Have more than you show, speak less than you know.

Gösterdiğinden fazlasını yap, bildiğinden daha az konuş.

Have a rough morning? Place your hand over your heart. feel that?That’s called purpose. You’re alive for a reason. Don’t give up.

Sert bir sabah geçirdin mi? Elini kalbin üzerine koy. Hissedin, buna amaç denir. Bir sebepten dolayı hayattasın. Pes etmeyin.

İngilizce Yaşam Sözleri ve Anlamları

You’ve gotta dance like there’s nobody watching, love like you’ll never be hurt, sing like there’s nobody listening, and live like it’s heaven on earth. – William W. Purkey

Hiç kimse izlemiyormuş gibi dans etmeli, asla incinmeyecekmiş gibi sevmelisin, hiç kimse dinlemiyormuş gibi şarkı söylemeli ve dünyadaki cennet gibi yaşa. – William W. Purkey

Things will happen. You can’t stop them from happening, but you can control your reaction from making things worse. React positively. Live happily.

Her şey olacak. Onların olmalarını engelleyemezsiniz, ancak tepkilerinizi daha da kötüleşmesini önleyebilirsiniz. Olumlu tepki verin. Mutlu yaşa.

You’re not the same individual you were a year ago, a month ago, or a week ago. You’re always growing. Experiences don’t stop. That’s life.

Bir yıl önce, bir ay önce veya bir hafta önce olduğunuzla aynı kişi değilsiniz. Her zaman büyüyorsun. Deneyimler durmuyor. Hayat bu.

There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle. – Albert Einstein

Hayatınızı yaşamanın sadece iki yolu var. Biri sanki hiçbir şey bir mucize değil. Diğeri sanki her şey bir mucize gibi. – Albert Einstein

The best things in life are the people you love, the places you’ve seen and the memories you’ve made along the way.

Hayattaki en iyi şeyler, sevdiğiniz insanlar, gördüğünüz yerler ve yol boyunca yaptığınız anılardır.

Don’t miss the blessings in your life because you are too busy counting your troubles. We always have something to be thankful for.

Yaşam İle İlgili Anlamlı Sözler

Hayatınızdaki nimetleri kaçırmayın, çünkü dertlerinizi saymakla meşgulsünüz. Her zaman minnettar olacağımız bir şey vardır.

Live your truth. Express your love. Share your enthusiasm. Take action towards your dreams. Walk your talk. Dance and sing to your music. Embrace your blessings. Make today worth remembering. – Steve Maraboli

Gerçeğini yaşa. Sevgini ifade et. Heyecanı paylaş. Hayallerinize doğru harekete geçin. Konuşmana yürü. Dans et ve müziğe şarkı söyle. Nimetlerini kucakla. Bugün hatırlamaya değer yapın. – Steve Maraboli

İlginizi çekebilir: İngilizce Hoş Sözler

Stop letting people who do so little for you control so much of your mind, feelings & emotions. – Will Smith

Sizin için çok az insanın zihninizi, duygularınızı ve duygularınızı kontrol etmesine izin vermeyin. – Will Smith

Work for a cause, not for applause. Live life to express, not to impress. Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.

Alkış için değil, bir neden için çalışın. İnsanları etkilemek için değil, kendini ifade etmek için yaşa. Varlığınızı fark etmek için çaba sarf etmeyin, sadece yokluğunuzu hissetmenizi sağlayın.

İngilizce yaşam ile ilgili sözler ve anlamları yazımızın sonuna geldik. Umarız ki beğenmişsinizdir. Sizlerde beğendiğiniz sözleri ya da eklemek istediklerinizi aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...